
Domus GU10 6W Glass LED Dimmable Lamp 240V 5000K
Specifications :
| Order Code | KEY-GU10-GLASS-6 |
| Product Family | GU10 |
| Lamp Colour Temperature | 5000K |
| Dimmable | Yes |
| Beam Angle | 60° |
| IP Rating | 20 |
| Diameter (mm) | 50MM |
| Length (mm) | 55MM |
| Wattage | 6.2W |
| Lumen Output | 520LM-540LM |
| Input Voltage | 240V |
| Lamp Base | GU10 |
| Application | GU10 |
| CRI | <80 |
| Warranty Period | 3Y |
| Warranty Type | Replacement |
Original: $8.49
-65%$8.49
$2.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications :
| Order Code | KEY-GU10-GLASS-6 |
| Product Family | GU10 |
| Lamp Colour Temperature | 5000K |
| Dimmable | Yes |
| Beam Angle | 60° |
| IP Rating | 20 |
| Diameter (mm) | 50MM |
| Length (mm) | 55MM |
| Wattage | 6.2W |
| Lumen Output | 520LM-540LM |
| Input Voltage | 240V |
| Lamp Base | GU10 |
| Application | GU10 |
| CRI | <80 |
| Warranty Period | 3Y |
| Warranty Type | Replacement |























