
LUKE 3 Light Brass With Sheffield Glass Pendant Light
Specifications:
| Operation Voltage | 240V |
| Globe Base | B22 / BC |
| Number of Lamp holder(s): | 3 |
| Globe(s) Included:Â | No |
| Usage | Indoor |
| Warranty | 1-year replacement warranty |
| Material | Steel |
| Color | Bronze |
| Shade | Sheffield 6" French Etched Glass |
Â
Variants :
| Style | SKU |
| Sheffield Glass | 3000189 |
Â
Dimensions:
| Rod | Width | Overall Height |
| 500 mm 1/2" | 520Â mm | 660Â mm |
Â
Original: $316.44
-65%$316.44
$110.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
| Operation Voltage | 240V |
| Globe Base | B22 / BC |
| Number of Lamp holder(s): | 3 |
| Globe(s) Included:Â | No |
| Usage | Indoor |
| Warranty | 1-year replacement warranty |
| Material | Steel |
| Color | Bronze |
| Shade | Sheffield 6" French Etched Glass |
Â
Variants :
| Style | SKU |
| Sheffield Glass | 3000189 |
Â
Dimensions:
| Rod | Width | Overall Height |
| 500 mm 1/2" | 520Â mm | 660Â mm |
Â
























