
Telbix Cedro 4 Light Bar Pendant Black/Smoke Glass
Ā
| Voltage Input | 240v |
|---|---|
| Colour Temp | Tri-Colour 3000K/4000K/5000K |
| No. Of Lights | 4 Light |
| Globe Included | Yes |
| Globe Type | Integrated LED |
| Lumens | 2280lm |
| Lights | 4 Light |
| Height: | 7cm (adjustable upto 200cm) |
| Width | 15cm |
| Diameter | 15cm |
| Canopy Size: | 96cm x 6cm x 3.5cm |
| Dimmable | No |
| Suspension | 200cm adjustable |
| Material/Finish | Metal/Glass |
| Wattage | 30 Watt |
| Warranty | 3 Years |
| Model | CEDRO PE4-BK |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Ā
| Voltage Input | 240v |
|---|---|
| Colour Temp | Tri-Colour 3000K/4000K/5000K |
| No. Of Lights | 4 Light |
| Globe Included | Yes |
| Globe Type | Integrated LED |
| Lumens | 2280lm |
| Lights | 4 Light |
| Height: | 7cm (adjustable upto 200cm) |
| Width | 15cm |
| Diameter | 15cm |
| Canopy Size: | 96cm x 6cm x 3.5cm |
| Dimmable | No |
| Suspension | 200cm adjustable |
| Material/Finish | Metal/Glass |
| Wattage | 30 Watt |
| Warranty | 3 Years |
| Model | CEDRO PE4-BK |























