
Telbix Hanami 22CM Metal Pendant Range HANAMI PE22
The Hanami pendant range features a conical shape with a wide variety of colour options, adding a sophisticated touch to any room. Its minimalist design and versatile colourways make it suitable for various interior styles. Available in two sizes.
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Height: | 19.5cm |
| Diameter | 22cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Metal |
| Warranty | 3 Years |
| Model | HANAMI PE22 |
Original: $49.25
-65%$49.25
$17.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Hanami pendant range features a conical shape with a wide variety of colour options, adding a sophisticated touch to any room. Its minimalist design and versatile colourways make it suitable for various interior styles. Available in two sizes.
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Height: | 19.5cm |
| Diameter | 22cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Metal |
| Warranty | 3 Years |
| Model | HANAMI PE22 |
























