
Telbix Ingar 6W LED Antiglare Brick Light Black / Tri-Colour
| Globe Type | Integrated LED |
|---|---|
| Input Voltage | 240v |
| Wattage | 6 Watt |
| Lights | 1 Light |
| LED Globe | LED Globe |
| Lumens | 170lms |
| Colour Temp | 3 CCT (2700k - 3000k - 4000k) |
| Height: | 4.4cm |
| Width | 8cm |
| Length | 23cm |
| Material/Finish | Polycarbonate |
| IP Rating | 65 |
| Voltage | 240V |
| Warranty | 3 Years |
| Model | INGAR EXRE-AG-BK |
Original: $16.35
-65%$16.35
$5.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Globe Type | Integrated LED |
|---|---|
| Input Voltage | 240v |
| Wattage | 6 Watt |
| Lights | 1 Light |
| LED Globe | LED Globe |
| Lumens | 170lms |
| Colour Temp | 3 CCT (2700k - 3000k - 4000k) |
| Height: | 4.4cm |
| Width | 8cm |
| Length | 23cm |
| Material/Finish | Polycarbonate |
| IP Rating | 65 |
| Voltage | 240V |
| Warranty | 3 Years |
| Model | INGAR EXRE-AG-BK |














