
Telbix Jonsel 20 1 Light Pendant Black JONSEL PE20-BK
The Jonsel pendant combines sleek design with functional elegance. Made from sturdy iron and featuring a soft, elastic fabric shade, itâs available in classic black or white and in three versatile sizes. The fabric gently diffuses light, creating a cozy and inviting atmosphere in any room. Ideal for modern or minimalist interiors, the Jonsel pendant adds a stylish touch to dining areas, living rooms, or hallways.
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Length | 19cm |
| Diameter | 20cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Fabric |
| Warranty | 3 Years |
| Model | JONSEL PE20-BK |
Original: $50.68
-65%$50.68
$17.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
The Jonsel pendant combines sleek design with functional elegance. Made from sturdy iron and featuring a soft, elastic fabric shade, itâs available in classic black or white and in three versatile sizes. The fabric gently diffuses light, creating a cozy and inviting atmosphere in any room. Ideal for modern or minimalist interiors, the Jonsel pendant adds a stylish touch to dining areas, living rooms, or hallways.
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Length | 19cm |
| Diameter | 20cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Fabric |
| Warranty | 3 Years |
| Model | JONSEL PE20-BK |
























