
Telbix Mornet Pendant Light Gold
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Height: | 52.5cm |
| Diameter | 50.2 cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Metal/Glass |
| Warranty | 3 Years |
| Model | MORNET PE-GDCL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Height: | 52.5cm |
| Diameter | 50.2 cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Metal/Glass |
| Warranty | 3 Years |
| Model | MORNET PE-GDCL |
























