
Telbix Perron 1 Light Pendant in Nickel, Black and Antique Gold
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Height: | 33cm |
| Diameter | 28cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | Adjustable Rod 60cm+60cm+30cm |
| Material/Finish | Metal/Glass |
| Warranty | 3 Year Replacement Warranty |
| Model | PERRON PE1 |
| Wattage | 25 |
Original: $192.02
-65%$192.02
$67.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| No. Of Lights | 1 Light |
|---|---|
| Globe Included | No |
| Globe Type | E27 |
| Height: | 33cm |
| Diameter | 28cm |
| Dimmable | Yes, With Dimmable Globes |
| Suspension | Adjustable Rod 60cm+60cm+30cm |
| Material/Finish | Metal/Glass |
| Warranty | 3 Year Replacement Warranty |
| Model | PERRON PE1 |
| Wattage | 25 |
























