
Telbix Skapa Pendant Light D - SKAPA PE D-OP
| Voltage Input | 240v |
|---|---|
| Colour Temp | 3000K - Warm White |
| No. Of Lights | 1 Light |
| Globe Included | Yes |
| Globe Type | Integrated LED |
| Lumens | 1960lm |
| Lights | 1 Light |
| Height: | 31cm |
| Diameter | 38cm |
| Canopy Size: | Projection 4cm x Diameter 18cm |
| Dimmable | Yes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Glass |
| Wattage | 20w |
| Warranty | 3 Years Replacement |
| Model | SKAPA PE D-OP |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Voltage Input | 240v |
|---|---|
| Colour Temp | 3000K - Warm White |
| No. Of Lights | 1 Light |
| Globe Included | Yes |
| Globe Type | Integrated LED |
| Lumens | 1960lm |
| Lights | 1 Light |
| Height: | 31cm |
| Diameter | 38cm |
| Canopy Size: | Projection 4cm x Diameter 18cm |
| Dimmable | Yes |
| Suspension | 200cm |
| Material/Finish | Glass |
| Wattage | 20w |
| Warranty | 3 Years Replacement |
| Model | SKAPA PE D-OP |
























