
Tivah LED Ceiling Light Round/Bar CCT 3Lt in BLK/WHT/TTM Havit Lighting - HV4001T-3
- 3 light round light
- IP rating: IP54
- Input voltage: 240v AC
- TRI Colour
- 3x 5w GU10 LED globes
- 2 years replacement warranty
| Brand | Havit Lighting |
| Sku(s) | HV4001T-3-BLK-RND, HV4001T-3-WHT-RND, HV4001T-3-TTM-RND |
| Product Type | Ceiling Light |
| Colour | Black, White, Titanium |
| Width | 240mm |
| Projection | 188mm |
| Material | Aluminium |
| Bulb Required | 3 |
| Bulb Included | Yes |
| Bulb Type | GU10 |
| Wattage | 3x 5w |
| Voltage | 240v |
| IP Rating | IP54 |
| Colour Temperature | CCT (3000k, 4000k, 5500k) |
| Lumens | 810lm, 855lm, 900lm |
| Warranty | 2 Years |
Original: $147.67
-65%$147.67
$51.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- 3 light round light
- IP rating: IP54
- Input voltage: 240v AC
- TRI Colour
- 3x 5w GU10 LED globes
- 2 years replacement warranty
| Brand | Havit Lighting |
| Sku(s) | HV4001T-3-BLK-RND, HV4001T-3-WHT-RND, HV4001T-3-TTM-RND |
| Product Type | Ceiling Light |
| Colour | Black, White, Titanium |
| Width | 240mm |
| Projection | 188mm |
| Material | Aluminium |
| Bulb Required | 3 |
| Bulb Included | Yes |
| Bulb Type | GU10 |
| Wattage | 3x 5w |
| Voltage | 240v |
| IP Rating | IP54 |
| Colour Temperature | CCT (3000k, 4000k, 5500k) |
| Lumens | 810lm, 855lm, 900lm |
| Warranty | 2 Years |




















