Revo Single Adjustable LED Wall Light CCT in Black or White Havit Lighting - HV3681T-BLK, HV3681T-WHT

Revo Single Adjustable LED Wall Light CCT in Black or White Havit Lighting - HV3681T-BLK, HV3681T-WHT
Specifications:
- Aluminium poly powder coated white
- Tempered glass
- IP Rating: IP65
- Input voltage: 240v AC
- TRI Colour
- 9w Built in LED
- 2 years replacement warranty
| Brand | Havit Lighting |
| Sku(s) | HV3681T-BLK, HV3681T-WHT |
| Product Type | Outdoor Wall Light |
| Colour | Black, White |
| Diameter | ø55mm |
| Height | 110mm |
| Material | Aluminium |
| Bulb Required | 1 |
| Bulb Included | Yes |
| Bulb Type | LED |
| Wattage | 9W |
| Voltage | 240v |
| Colour Temperature | CCT (3000K-4000K-5500K) |
| Lumens | 810lm-850lm-900lm |
| IP Rating | IP65 |
| Warranty | 2 Years |
Original: $121.60
-65%$121.60
$42.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specifications:
- Aluminium poly powder coated white
- Tempered glass
- IP Rating: IP65
- Input voltage: 240v AC
- TRI Colour
- 9w Built in LED
- 2 years replacement warranty
| Brand | Havit Lighting |
| Sku(s) | HV3681T-BLK, HV3681T-WHT |
| Product Type | Outdoor Wall Light |
| Colour | Black, White |
| Diameter | ø55mm |
| Height | 110mm |
| Material | Aluminium |
| Bulb Required | 1 |
| Bulb Included | Yes |
| Bulb Type | LED |
| Wattage | 9W |
| Voltage | 240v |
| Colour Temperature | CCT (3000K-4000K-5500K) |
| Lumens | 810lm-850lm-900lm |
| IP Rating | IP65 |
| Warranty | 2 Years |
























