
Telbix Stina 2 Light Exterior Wall Light in Black or White
| Globe Type | Integrated LED |
|---|---|
| Input Voltage | 240v |
| Wattage | 18 Watt |
| Lights | 2 Light |
| LED Globe | Integrated LED |
| Lumens | 1400lm |
| Colour Temp | 3 CCT (2700k - 3000k - 4000k) |
| Height: | 16.2cm |
| Width | 7.8cm (Diameter) |
| Projection | 9.9cm |
| Material/Finish | Polycarbonate |
| IP Rating | 65 |
| Voltage | 240V |
| Warranty | 3 Years |
| Model | STINA EXWB2-WH; STINA EXWB2-BK |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Globe Type | Integrated LED |
|---|---|
| Input Voltage | 240v |
| Wattage | 18 Watt |
| Lights | 2 Light |
| LED Globe | Integrated LED |
| Lumens | 1400lm |
| Colour Temp | 3 CCT (2700k - 3000k - 4000k) |
| Height: | 16.2cm |
| Width | 7.8cm (Diameter) |
| Projection | 9.9cm |
| Material/Finish | Polycarbonate |
| IP Rating | 65 |
| Voltage | 240V |
| Warranty | 3 Years |
| Model | STINA EXWB2-WH; STINA EXWB2-BK |
























